Přeskočit »
Debrujárský videospot
Vyhledávání
English
Français
Deutsch
Česky

POHÁR VĚDY - Koumes 2012 - soutěžící

Autor: Mgr. Petr Zapletal (zapple@email.cz) Datum vydání: 10. 1. 2012 Přečtení: 4057
Napsat komentář: Napsat komentář

koumesteam80Podle došlých návratek budeme postupně doplňovat přehled soutěžících

POHÁR VĚDY - KOUMES 2012,

který najdete také v levém sloupci MENU - Akce debrujárů 2012 - KOUMES.

Prvním přihlášeným týmem je KMD "Sluníčko" z Petřvaldu.



KOUMES 2012 - PŘEHLED SOUTĚŽÍCÍCH TÝMŮ PODLE KATEGORIÍ

 

1. Soutěžní kategorie - MŠ a předškoláci  

     Frýdek Místek - Zvídálci, vedoucí Radka Juhászová (20+1)

     Liberec - KMD U Potůčku - Ještídkové, vedoucí Renata Rydvalová (5+1)

     Petřvald - KMD "Sluníčko", vedoucí Ilona Křižáková (15+2)

     Praha - MŠ Rozmarýnek - Sovátoři, vedoucí Soňa Novotná (16+1)

     Roztoky - KMD "Malý objevitel Lexík", vedoucí Marcela Marková (10+1)

     Šluknov - Soptíci, vedoucí Lenka Králová (12+2)

 

2. Soutěžní kategorie - První stupeň základních škol

     Albrechtice - KMD Hvězdičky - Hvězdičky, vedoucí Miriam Charvátová (16+2)

     Brno-Bystrc - MŠ a ZŠ Pramínek - Einstejni, vedoucí Renata Štíbalová (13+1)

     Cerekvice nad Loučnou - "KMD Cerekvice", vedoucí Blanka Rouhová (29+1)

      Český Krumlov - Fištróni z Krumlova, vedoucí Denisa Sedláčková (14+1)

      Dětmarovice - KMD při ZŠ - Zvídálci, vedoucí Elena Kijonková (6+1)

      Dolní Benešov - KMD Dolní Benešov - Šmoulové, Leon Hahn (4+1)

      Dvůr Králové nad Labem - Přírodní detektivové, vedoucí Diana Kotová (20+1)

      Holešov/Všetuly - KMD "Všetuláci" - TyMyJáni, vedoucí Eva Rudolfová (6+1)

      Hulín - KMD "Hulíňáci pri SVČ" - Hulíňáci, vedoucí Jitka Zachariášová (10+2)

      Karlovy Vary - KMD Objevaráci - Objevaráci, vedoucí Milena Zítková /16+1)

      Lískovec - KMD při ZŠ - Ořešáci, vedoucí Libor Kvapil (8+1)

      Olomouc - Olomoučtí koumáci, vedoucí Martina Kotorová (15+1)

      Suchohrdly - KMD Suchohrdly - Havraňáci, vedoucí Růžena a Jaromír Staří (15+2)

      Stříbro - Malí stříbrujáři, vedoucí Zuzana Kalčíková (9+1)

      Týnec nad Sázavou - KMD Týnec n/S. - Netopýři - vedoucí Jana Tvarůžková (16+1)

      Valtice - KMD Lameři - Lameři, vedoucí Jan Adam Polášek (7+1)

      Větrný Jeníkov - Vědátoři z Jeníkova, vedoucí Blanka Vodová (4+1)

      Vratimov - KMD při DDM - Vratimováci, vedoucí Vašek Dušek (4+1)

      Žarošice - KMD Mikroši - Myšáci, vedoucí Marcela Kobzinková (14+1)

      

3. Soutěžní kategorie - Druhý stupeň základních škol a středoškoláci

      Albrechtice - KMD Albrechtice - Absolutní nuly, vedoucí Miriam Charvátová (10+1)

      Brno - Bercie T, vedoucí Jakub Novotný (7+1)

      Dolní Benešov - Exoti, vedoucí Leon Hahn (4+1)

      Dolní Benešov - Dacani, vedoucí Lukáš Bjelka (4+1)

      Domažlice - Einsteinovci, vedoucí Josef Lípa (4+1)

      Dubňany - Chytrotým, vedoucí Marta Chludilová (24+1)

      Frýdek Místek - KMD Voltíci - Voltíci, Eva Velecká (21+2)

      Havířov-Město- KMD Malí Komeňáci - Jak?, vedoucí Kateřina Šigutová (12+1)

      Havlíčkův Brod - KMD při ZŠ - Osmá perioda, vedoucí Marie Skálová (12+1)

      Hustopeče - Physic-Stone, vedoucí Jitka Jirásková (27+2)

      Cheb - Gymnázium - Spolek beta, vedoucí Jan Dirlbeck (4+1)

      Cheb - Gymnázium - Transformers, vedoucí Jan Dirlbeck (4+1)

      Jablonec nad Nisou - "KMD Šikulové", vedoucí Alena Šáfrová (10+1)

      Kroměříž - Molekuly, vedoucí Jiří Rezek (6+1)

      Kunín - DABU, vedoucí Ivana Machýčková (5+1)

      Kyjov - KMD Kyjov Újezďáci - Újezďáci, vedoucí Martina Kůřilová (12+1)

      Kyjov - KMD při ZŠ II. - Pati a Mati, vedoucí Jitka Režňáková (20+1)

      Litvínov - KMD Krtečci, vedoucí Ladislav Marko (6+1)

      Mnichovo Hradiště - Výkonné žárovky, vedoucí Jana Hanušová (14+1)

      Nesovice - KMD Nesovice - Maxíci, vedoucí Lenka Rešková (15+1)

      Nymburk - KMD Nymburk při DDM - Nešikové, vedoucí David Michálek (14+1)

      Nymburk - KMD při ZŠ - Velký třesk, vedoucí Dagmar Tanglová (18+1)

      Olomouc - KMD při Gymnáziu - Radioaktivní pomeranče, vedoucí Jiří Kvapil (5+1)

      Olomouc - KMD při Gymnáziu - Termonukleární mandarinky, vedoucí Šárka Richterková (4+1)

      Opava - KMD Debrujáři - Opavské mozky, vedoucí Danuše Seidlová (10+1)

      Prakšice - "KMD Dařbujáni", vedoucí Pavel Savara (20+2)

      Rokycany - Ušatí medvědi, vedoucí Sylva Zemánková (5+1)

      Stříbro - KMD Stříbro 2 - Permoníci z Ag, vedoucí Jitka Soukupová (9+2)

      Šternberk - Patníci, vedoucí Jana Klapková (7+1)

      Třinec - KMD při ZŠ - Žabaři, vedoucí Rostislav Petr (6+1)

      Uherský Brod - KMD při JAK - Cvoci z Jakuba, vedoucí Božena Rytířová (4+2)

      Valašské Meziříčí - Gymnázium - Rigorózní fyzici, vedoucí Bronislav Zachrdla (4+1)

      Valtice - KMD Lameři - Lameři, vedoucí Jan Adam Polášek (8+1)

      Velké Pavlovice - KMD při Gymnáziu - Science team, vedoucí Marie Šmídová (5+1)

      Větrný Jeníkov - Postrach z V.J., vedoucí Blanka Vodová (4+1)

      Višňové - KMD při ZŠ a DDM - Šmoulové, vedoucí Jiří Beran (6+1)

      Všechovice- KMD při ZŠ - Veličinky, vedoucí Lenka Svobodová (5+1)

      Vysoké Mýto - Fyzikální (z)jevy, vedoucí Lenka Karalová (12+1)

      Žarošice - KMD Makroši - Rosničky, vedoucí Marcela Kobzinková (8+1)

 

4. Soutěžní kategorie - Střední školy

      Frýdek Místek - KMD FreeDek - Jezte tvaroh, vedoucí Libor Lepík (5+1)

      Frýdek Místek - KMD FreeDek - Mukalové, vedoucí Libor Lepík (5+1)

      Frýdek Místek - KMD FreeDek - Rangers, vedoucí Libor Lepík (6+1)

      Frýdek Místek - KMD FreeDek - Rychlá rota, vedoucí Libor Lepík (6+1)

      Frýdek Místek - KMD FreeDek - Urani, vedoucí Libor Lepík (6+1)

      Havlíčkův Brod - KMD při GHB - Mutanti, vedoucí Václav Vydlák (8+2)

      Horní Štěpánov - Panda, vedoucí Anna Poppková

 

 


Zdroj: ústředí AMD ČR | Stáhnout v PDF
Vyhledávání
Vyhledat článek

Kontakt

AMD ČR, z.s.
P.O. BOX 71
688 01 Uherský Brod
IČO: 46271066
Č.účtu: 154 526 144/0300
Tel.: +420 605 287 556
e-mail: nad@debrujar.cz

Více
Kalendář
<< Leden 2020 
>>
PoÚtStČtSoNe
   12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Banner

Statistika akcí

Pozdrav debrujárům

Videospoty

Pohár vědy - Science Cup 2019

ARBOJ 2017

Mutanti a kuriozity 2016

Science box

Burza

Počítadlo návštěv

© 2020 - Mgr. Petr Zapletal
založeno na phpRS